Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

TĖ REJAT E FUNDIT

Sign Istanbul 2012

Sign Istanbul 2012

Nė fillim tė muajit Dhjetor nė Stamboll u mbajt panairi i reklamave dhe prin...

Lexo më shumë
Flamuri Shqiptar

Flamuri Shqiptar

Ēdo kush qė ka vizituar sė fundmi Tiranėn e ka tė pamundur qė tė mos ketė vėnė re flamu...

Lexo më shumë
FESPA takohet nė Londėr

FESPA takohet nė Londėr

FESPA (Federation of European Screen Printers Associations) kėtė vit mbi...

Lexo më shumë

PUNĖT TONA

Shikoni galerinė e plotė

Nė kėtė galeri do tė shikoni disa prej punėve tona kryesore. Pėr tė mėsuar mė shumė na kontaktoni nėpėrmjet telefonit, e-mailit ose duke na vizituar nė Vorė.

Lexo mė shumė

KONTAKTE

TEL/FAX
+355 47 600 090
EMAIL
marketing@sakuli.com
SKYPE
sakulisignprinting
GOOGLE MAP
Try our contact form

Nga Galeria

Our Works - Rrezarta Muja

Facebook Updates