Teknologjia


Mutoh Kona Cutter Plotter Shumė Funksional

  • Prerje tradicionale pėr germat nė material vinili
  • Prerje sipas kontureve pėr stikera tė paraprintuar
  • Prerje sipas veēorive pėr krijimin e stikerave indivual


Mutoh Osprey Printer Solvent – Pėr klientėt qė kėrkojnė mė shumė dhe nė volume tė mėdha
Osprey ėshtė plotter shumė i pėrshtatshėm pėr printime  outdoor  si  psh aplikime qė do jetojnė gjatė, mobilje urbane, ekspozita backlit etj.

HP Latex L25500 Solution
HP Latez ėshtė zgjidhja mė e mirė printimet indoor. Pėrdor 100 % bojra ekologjike.  Mund tė merrni cilėsinė maksimale edhe kur perdorni materiale outdoori.


HP Scietex XL1500
HP Scietex XL 1500 pėrdoret kryesisht pėr printime outdoor. Pėrdoret pėr tė printuar volume tė mėdha nė kohė shumė tė shkurtėr.

Seal 62 Base
Laminatori SEAL 62 Base ėshtė zgjidhja idela pėr tė laminuar materiale  jo tė  fortė deri nė 1600 mm. Kjo makineri pėrfaqueson njė paketė  fleksibėl me njė kosto tė pėrballueshme dhe pa e kufizuar funksionalitetin e saj.

Nga Galeria

Our Works - Rrezarta Muja

Facebook Updates