Rreth Nesh


Sakuli Sign & Printing u themelua nė vitin 2004. Aktiviteti i kompanisė ėshtė pėrqendruar nė prodhimin e reklamave dhe printimet indoor & outdoor. Pėr mė shumė se 8 vite rradhazi kompania ka punuar dhe vazhdon tė punojė me efikasitet pėr tė gjithė klientėt e saj.

Qė prej ditėve tė para tė punės ju kemi sherbyer me qindra kompanive kombėtare dhe ndėrkombėtare  me produktet dhe shėrbimet qė ne ofrojmė.

Objektivi ynė parėsor ėshtė tė bėhemi partner afatgjatė pėr tė gjithė klientėt tanė. Suksesi ynė ėshtė ndėrthurja e teknologjisė dhe mjeshtėrisė nė fushat ku operojmė.  Jemi vazhdimisht nė kėrkim tė teknologjisė dhe materialeve inovative  qė tė  pėrmbushim tė gjithė nevojat e klientėve tanė me elegancė dhe nė kohė.

Nga Galeria

Our Works - Rrezarta Muja

Facebook Updates