Sign Istanbul 2012

Sign Istanbul 2012

Nė fillim tė muajit Dhjetor nė Stamboll u mbajt panairi i reklamave dhe printimeve indoor –outdoor. “Sign Istanbul 2012”. Pėrgjatė ditėve tė kėtij aktiviteti, pjesėtarė tė stafit Sakuli Sign & Printing zhvilluan takime me shumė kompani tė ndryshme prezente. Ky ėshtė panairi mė i madh i llojit tė tij nė... Lexo më shumë

Flamuri Shqiptar

Flamuri Shqiptar

Ēdo kush qė ka vizituar sė fundmi Tiranėn e ka tė pamundur qė tė mos ketė vėnė re flamurin gjigand me tė cilin ėshtė mbuluar faqja ballore e “Hotel Tirana International” ose ndryshe 15 katėshi. Flamuri u printua nė material baner mesh dhe u montua nga Sakuli Sign... Lexo më shumë

FESPA takohet nė Londėr

FESPA takohet nė Londėr

FESPA (Federation of European Screen Printers Associations) kėtė vit mbildhet nė Londėr. Organizata mė e madhe e printuesve tė sipėrfaqeve tė mėdha nė Botė, mbildhet pėr tė diskutuar mbi teknologjinė e re tė printimit sfida tekologjike me tė cilat pėrballet industria dhe prezatimet e shumė kompanive. ... Lexo më shumë

Nga Galeria

Our Works - Rrezarta Muja

Facebook Updates