FESPA (Federation of European Screen Printers Associations) kėtė vit mbildhet nė Londėr. Organizata mė e madhe e printuesve tė sipėrfaqeve tė mėdha nė Botė, mbildhet pėr tė diskutuar mbi teknologjinė e re tė printimit sfida tekologjike me tė cilat pėrballet industria dhe prezatimet e shumė kompanive. Nė event janė tė ftuar pėrfaqėsues tė kompanive tė printimeve, agjensi reklamash, drejtorė marketing dhe shumė prodhues makinerish. Kompania Sakuli Sign & Printing ka rezervuar pjesėmarrjen e saj si visitor nė kėtė aktivitet.

Nga Galeria

Our Works - Rrezarta Muja

Facebook Updates