Flamuri Shqiptar

Ēdo kush qė ka vizituar sė fundmi Tiranėn e ka tė pamundur qė tė mos ketė vėnė re flamurin gjigand me tė cilin ėshtė mbuluar faqja ballore e “Hotel Tirana International” ose ndryshe 15 katėshi. Flamuri u printua nė material baner mesh dhe u montua nga Sakuli Sign & Printing. Flamuri ėshtė 33 metėr i gjerė dhe 38 metėr i gjatė, ne total sipėrfaqja ėshtė 1254 m2. Projekti u krye pėr Hotel Tirana International me rastin e 100 vjetorit tė themelimit tė Shtetit Shqiptar. Flamuri ėshtė bėrė pikė reference pėr tė gjithė ata qė duan tė bėjnė njė foto nė metropolin Shqiptar kėto ditė. Pėr tė pare momentin e lėshimit tė flamurit gjigand nga teraca e hotelit ju lutem klikoni nė videon e mėposhtėme.

http://www.youtube.com/watch?v=v0cfI67pRkQ

Nga Galeria

Our Works - Rrezarta Muja

Facebook Updates