Sign Istanbul 2012

Nė fillim tė muajit Dhjetor nė Stamboll u mbajt panairi i reklamave dhe printimeve indoor –outdoor. “Sign Istanbul 2012”. Pėrgjatė ditėve tė kėtij aktiviteti, pjesėtarė tė stafit Sakuli Sign & Printing zhvilluan takime me shumė kompani tė ndryshme prezente. Ky ėshtė panairi mė i madh i llojit tė tij nė rajon me pjesėmarrjen e kompanive ndėrkombėtare dhe me vizitorė nga shumė vende tė botės. Panairi u zhvillua pėr tė 14’tėn here radhazi, ku nuk mungoi shpalosja e teknologjisė sė fundit nė fushėn e reklamave indoor dhe outdoor. Pėr tė mėsuar mė shumė mbi kėtė event klikoni nė linkun zyrtar tė panairit:

http://www.signistanbul.com/

Nga Galeria

Our Works - Rrezarta Muja

Facebook Updates